English info@kaico.org 02188785437

سمینار یک روزه «مدیریت علمی و اقتصادی تغذیه دام شیری و پرواری» در قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خوراک دام پارس سمینار یک روزه «مدیریت علمی و اقتصادی تغذیه دام شیری و پرواری» با همکاری جهاد کشاورزی استان قزوین و شرکت خوراک دام پارس در قزوین برگزار شد.

مهندس رستمی مدیرعامل شرکت خوراک دام پارس در این همایش  ضمن معرفی این شرکت گفت: از آنجایی که این شرکت وابسته به نهاد ارزشمندی چون بنیاد شهید و امورایثارگران است ، در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال  این آمادگی را دارد که با تولید محصولات با کیفیت و خدمات مشاوره ای در خدمت دامداران بزرگوار اعم از همکار یا غیر همکار باشد.

پرسش و پاسخ

سپس مهندس سید جوادی معاونت بهبود تولیدات دامی جهادکشاورزی قزوین به ایراد سخنرانی پرداختند.وی گفت: دامداری­ها باید به سمت توسعه و افزایش ظرفیت پیش بروند تا جنبه اقتصادی داشته باشد.استفاده از علم و تکنولوژی روز و مدرن و بکارگیری تجهیزات و ماشین آلات جدید می­تواند هزینه­ های تولید را به حداقل و تولید را به حداکثر برساند.

وی افزود:وجود کارشناسان مجرب تغذیه در دامداری­ها بسیار مفید است چون ای اقدام میتواند با برنامه نویسی مناسب تغذیه در دامداری­ها باعث رونق اقتصادی و توسعه دامداری شوند.

سید جوادی تصریح کرد:در صنعت دامپروری باید با حداقل قیمت ، محصول تحویل بهره برداران شود و این کار از طریق استفاده از روش های علمی نوین و روز دنیا میسر می­شود.

حامد قلی خانیان