English info@kaico.org 02188785437

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر بازرگانی و اموربین الملل هلدینگ کشاورزی کوثر

مراسم تودیع و معارفه مهندس محمدی به عنوان عضو جدید هیئت مدیره موظف و مدیر بازرگانی و بین الملل هلدینگ کشاورزی کوثر با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کشاورزی، دکتر نوروزی مدیرعامل  شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر در این  مراسم گفت: با توجه به سابقه مدیریتی ارزشمند و توانایی بالای مهندس محمدی انتظار داریم که واحد بازرگانی و امور بین الملل هلدینگ بیش از گذشته تقویت و در راستای تقویت زنجیره تولید گام­های محکمتری برداشته شود.پیش از این مهندس تردست زحمات بسیاری برای انسجام و سر و سامان دادن واحدبازرگانی و اموربین الملل داشتند و امیدواریم با حضور مهندس محمدی با شتاب بیشتری به اهداف مد نظر سازمان اقتصادی کوثر در این حوزه برسیم.

وی افزود: مدیران مجموعه باید تلاش بیشتری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری  ، داشته باشند و این میسر نیست مگر با همکاری ، همفکری  و استفاده از تجربیات موفق همدیگر.

وی در ادامه گفت: این مراسم مهندس محمدی هم به عنوان عضو موظف هیات مدیره هلدینگ به جای دکتر صالحی و هم مدیر بازرگانی و اموربین الملل به جای مهندس تردست معرفی می­شود.

دکتر نوروزی گفت:ضمن تشکر از زحمات دکتر صالحی و مهندس تردست برای این برادران بزرگوار آرزوی توفیق و سربلندی دارم.

در ادامه این مراسم مهندس محمدی ضمن بیان مختصری از رزومه کاری خود از حسن اعتماد مجموعه به ویی تشکر کرد و گفت:همکاری با چنین مجموعه ای که در واقع متعلق به خانواده بزرگ ایثارگران است برای بنده باعث بهروزی و افتخار است و امیدوارم بتوانیم با همکاری همکاران محترم با تلاشی همه جانبه برای رسیدن به اهداف والا گام های محکم و موثری برداریم.

در پایان این مراسم حکم انتصاب مهندس محمدی توسط دکتر نوروزی به ایشان اهداء شد.

حامد قلی خانیان