English info@kaico.org 02188785437

اولین همایش تقدیر از مشتریان شرکت مرغک

اولین همایش تقدیر از مشتریان برتر شرکت مرغک درنهم آبانماه سال جاری ، همزمان با روز پایانی نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران وبا حضورمدیران ارشد شرکت مرغک و نیزآقایان دکترداگلاس گریو مدیر فنی ، امین الغساسی مدیر منطقه ای و کورت روسی مدیر فروش بین المللی شرکت Hy-Line درمحل سالن همایش شماره 1 نمایشگاه بین المللی تهران برگزارگردید. تلاوت دلنشین کلام ا… مجید ، پخش سرود مقدس جهموری اسلامی ایران ونمایش فیلم غرور آفرین بزرگترین و مدرنترین کارخانه جوجه کشی خاورمیانه ازنخستین بخشهای همایش تقدیر از مشتریان برتر شرکت مرغک بود.

درادامه ی این مراسم دکتر محمد سبحانی مطلق مدیر عامل شرکت مرغک ضمن خیر مقدم به مدعوین  درسخنانی با اشاره به سابقه بیش از 40 سال فعالیت شرکت مرغک در عرصه صنعت مرغ تخمگذار کشور ، اظهار داشت : شرکت  مرغک از شرکتهای تابعه سازمان اقتصادی کوثر ،  اولین شرکت تولید کننده مرغ مادر تخمگذار در ایران و بزرگترین تولید کننده جوجه یکروزه تخمگذار کشور است . وی  با ابراز خرسندی از برگزاری اولین همایش تقدیر از مشتریان برتر شرکت مرغک ، افزود : مشتریان در سه شاخص کیفیت پرورش وتولید  ، ظرفیت جوجه ریزی و قدمت وفاداری ، مورد ارزیابی قرار گرفتند که در نهایت از بین 700  مشتری بالقوه شرکت مرغک 55 نفر بعنوان مشتریان برتر انتخاب شده و مورد تقدیر قرار میگیرند.دکتر سبحانی با اشاره به این مطلب که تعداد مشتریان ارزنده شرکت ازاین رقم بیشتر است ، عنوان کرد : همایش امسال آغاز یک حرکت به منظور قدردانی از تلاش مشتریان ممتازشرکت مرغک است.

دکتر داگلاس گریو مدیر فنی شرکت بین المللی Hy-Line دومین سخنران این همایش بود وی در ابتدای سخنانش ضمن اشاره به سابقه بیش از 30 سال همکاری مشترک شرکتهای Hy-line و مرغک ، گفت : به بسیاری از کشورهای دنیا سفر کرده ام وبه جرات میگویم که شرکت مرغک از نظر کیفیت تولید و توزیع جوجه جزء بهترین ها در سطح جهان است و این شرکت سرمایه گذاری قابل توجهی در زمینه بهره گیری از امکانات و تربیت نیروی انسانی متخصص و کارامد انجام داده است . گریو در ادامه با اشاره به تاسیس شرکت Hy-Line از سال 1938 توسط هنری اوالاس وزیر وقت کشاورزی آمریکا عنوان کرد : شرکت Hy-Line یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده مرغ تخمگذار دنیاست که مقر اصلی آن در ایالت آیوا که از نظر کشاورزی از جایگاه ممتازی برخوردار است واقع شده و بیش از 42 درصد مرغ مادر تخمگذار دنیا را تولید و در بیش از 120 کشور جهان توزیع میکند وی سهم شرکت Hy-Line از تولید تخم مرغ آمریکا را 75 درصد اعلام کرد و افزود 60 درصد تولید تخم مرغ کشور چین بعنوان بزرگترین تولید کننده تخم مرغ دنیا با برخورداری از بیش از 700 میلیون قطعه مرغ تخمگذار و بیش از 50 درصد تولید ات10 کشور بزرگ تولید کننده تخم مرغ جهان  نیز در اختیار نژاد Hy-Line قرار دارد. وی افزود شرکت Hy-Line در زمینه تحقیقات و ژنتیک مولکولی مرغ تخمگذار در دنیا  مقام اول را داراست همچنین نخستین شرکتی است که موفق به ریشه کنی کامل بیماری لوکوز در تولیدات خود شده و از نظر تشخیص جنسیت از طریق پر و اصلاح نژاد مرغ تخمگذار درجهان مقام نخست را در اختیار دارد.دکتر گریو در ادامه با معرفی واریته های مختلف نژاد Hy-Line گفت : این واریته ها از نظر رنگ پوسته تخم مرغ تولیدی با یکدیگر متفاوتند و به سه دسته سفید رنگ ، کرم رنگ و قهوه ای تقسیم میشوند. وی افزود ماندگاری بالا ، ضریب تبدیل مناسب و کیفیت بالای پوسته و محتوی تخم مرغ نژاد Hy-Line از مهمترین امتیازات این نژاد به شمار میرود که آنرا در سطح دنیا مطرح کرده است. مدیر فنی ارشد شرکت Hy-Line با تشریح امتیازات واریته w36 که در ایران تولید میشود آنرا جزو بهترین واریته های Hy-Line معرفی کرد و افزود مصرف کم خوراک و بازده بالای این نژاد آنرا در مقایسه با سایرنژاد های تخمگذار دنیا ممتاز ساخته است.

.گریو ادامه داد یکی دیگر از واریته های نژاد Hy-Line که به زودی در ایران  عرضه خواهدشدw80 است که بدلیل مصرف بالاتر خوراک  علاوه بر تولید تخم مرغ بیشتر از مقاومت بالاتری نسبت به استرسها و شرایط نامطلوب محیط نیز برخورداراست.

معرفی واحدهای تولیدی نژاد Hy-Line در کشورهای انگلستان ، برزیل ، فرانسه ، مکزیک ، ژاپن ، استرالیا ، آفریقای جنوبی و چین بخش دیگری از سخنرانی دکتر گریو بود وی همچنین ارائه خدمات به مشتریان در سراسر دنیا ، سرمایه گذاریهای جدید شرکت Hy-Line به منظور توسعه کمی و کیفی محصولات این شرکت و تحقیقات ژنتیکی به منظور افزایش طول دوره تخمگذاری نژاد Hy-Line  را از دیگر ویژگیها و دستاوردهای کمپانی Hy-Line برشمرد.

درپایان این مراسم اسامی مشتریان برتر قرائت شد و منتخبین با حضور بر روی سن جوایز خود را دریافت کردند.

حامد قلی خانیان